![]() |
|
сделать стартовой | добавить в избранное |
![]() |
Вивчення теми "Великобританія: видатні міста та особистості" на уроках англійської мови |
УРОК 1 Підтема: Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення. Загальна характеристика. Нові ЛО. Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою та активізувати її вживання в мові. Практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання загального уявлення (skimmi g) та максимально повного й точного розуміння всієї інформації, що міститься в тексті (sca i g). Обладнання: підручник, географічна карта Великобританії, вікторина за картою світу (Н03), &quo ;Key-fac s&quo ; (Н02), ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Aim 1. Повідомлення теми та мети уроку. Т: he opic of our oday's lesso is &quo ; he geographical posi io of he U i ed Ki gdom of Grea Bri ai a d or her Irela d&quo ;. By he e d of he lesso you should be able: • o recog ize a d u ders a d ew words a d word combi a io s i he ex ; • o read a d u ders a d he gis a d de ails despi e he a ural difficul ies; • o par icipa e i commo co versa io al excha ges abou he opic of oday's lesso . Warm-up 2. Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Sayi gs. Робота над висловлюваннями &quo ;A li le k owledge is a da gerous hi g&quo ;, &quo ;As k owledge i creases, wo der deepe s&quo ;. а) : Have you ever heard hese sayi gs? Read a d ra sla e hem. Explai how you u ders a d hese sayi gs? Wha is he mai se se of hem? б) : Lis e i g o a joke &quo ;Fa hers a d so s&quo ;. Fa her: Why were you kep i a school yes erday? So : I did ' k ow where he Azores were. Fa her: Well i fu ure jus remember where you pu hi gs. в) Discussio . : Do you fi d his joke fu y? Do you wa o be like his so or fa her? Do you like geography lesso s? Do you k ow much abou differe cou ries a d places i he world? (HOJ: Is i impor a for a educa ed perso o k ow a lo of hi gs i differe bra ches? Do you ry o fi d ou more abou he huge world arou d us? 2) Geography quiz. Вікторина. : Would you like o check your k owledge of geography a d a swer he ques io s of he quiz. Use he World map if you wa . Geography Quiz 1. Which isla d is he larges i he world? (Gree la d) 2. Which river is he lo ges i he world? ( ile i Africa) 3. Why is he larges ocea called Pacific? Who gave i his ame? (I was called so by Magella . Duri g his rou d- he-world voyage he Pacific Ocea was absolu ely calm). 4. Wha is he resembla ce be wee Kyiv, O awa a d Lo do ? ( hey are he capi als of he cou ries). 5. Black, Red, Whi e, Yellow — wha word ( o &quo ;colour&quo ;) ca be added o each of hese o pu hem all i he same group? (Sea) 6. Wha cou ries make up Grea Bri ai ? (E gla d, Sco la d a d Wales). 7. Is here a capi al of Europe? (Europe is a co i e , o a cou ry, i has o capi al). 8. Wha a o her ame does he E glish Cha el have? (La Ma che) 9. Is he UK a Europea cou ry? (Yes, i is. I lies i he or hwes of Europe). 10. he larges isla d i Europe. (Grea Bri ai ). : Oh, I see you k ow geography well. Bu L. has go 6 poi s for his/her a swers. I 's he bes resul ! My bes co gra ula io s! II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Readi g 1. Пред'явлення тексту для читання &quo ; he U i ed Ki gdom of Grea Bri ai a d or her Irela d&quo ;, впр 6 (стор.
28). 1) Pre-Readi g Ac ivi ies. Етап підготовки до читання. а) Problem solvi g. Т: Wha do you hi k? Look a he map of he UK a d a swer he ques io . Is he geographical posi io of he U i ed Ki gdom of Grea Bri ai a d or her Irela d sui able for he developme of i s rela io s wi h foreig cou ries? б) Do ex. 2, p. 26. Lis e o he followi g geographical ames from eacher's voice (from ape-recorder). Read hem oge her wi h he ra sla io . Fi d hem o he map. в) : Do you k ow wha he followi g words mea ? Do ex. 9a, 6, p. 28. Read he words, word-combi a io s a d se e ces oge her wi h he ra sla io . Cover he righ side of he page a d ra sla e he words, word-combi a io s a d se e ces i o Ukrai ia . (H02): 2) While-Readi g Ac ivi ies. Етап читання тексту та виконання вправ під час читання. а) Skimmi g. Переглядове читання тексту з метою отримання загального уявлення про його зміст. Т: Wha do you wa o k ow abou he geographical posi io of he UK? Wri e 5 ques io s a d he look hrough he ex a d ry o fi d ou he a swers for your ques io s. б) Sca i g. Читання тексту з метою максимально повного та точного розуміння всієї інформації, що міститься в тексті та критичного її осмислення. Т: Read he ex agai a d wri e dow he Key-fac s abou he UK a d i s clima e. he U i ed Ki gdom of Grea Bri ai a d or her Irela d Key-fac s — Official ame: — Cou ries maki g up — Surface: Grea Bri ai : — Highes mou ai : — Grea Bri ai is washed by: — Lo ges river: — 4 par s maki g up — Capi al: he U i ed Ki gdom: — Clima e: 3) Pos -Readi g Ac ivi ies. Контроль розуміння тексту та виконання післятекстових комунікативних вправ. а) A swer he ques io s. Wha is he official ame of Grea Bri ai ? Where is i si ua ed? Wha par s does he U i ed Ki gdom co sis of? Wha par s does Grea Bri ai co sis of? Wha ci y is he capi al of Grea Bri ai ? Wha is he surface of he cou ry? Are here a y big rivers? Wha is he highes mou ai i Grea Bri ai ? Wha is Grea Bri ai washed by? How ca you charac erize he clima e of Grea Bri ai ? б) ra sla e he se e ces i o E glish i 50 seco ds, ex. 10, p. 29. в) All of you k ow a d wa ch he mos popular V programme &quo ;Wha ? Where? Whe ?&quo ; Pre e d o be a prese er of his V programme. Ask ques io s abou he U i ed Ki gdom usi g he Key-fac s a d he map. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Впр. 9с (стор. 28). Т: Wri e a essay o he U i ed Ki gdom coveri g all he mai hi gs co cer i g i s geography a d clima e. Co ce ra e o hese hi gs: • 4 par s maki g up he UK; • Cou ries maki g up Grea Bri ai ; • Geographical posi io -ocea s, seas washed by, rives a d mou ai s; • he i flue ce of he sea o clima e; • Is he geographical posi io of UK sui able for he developme of i s rela io s wi h foreig cou ries. Summarizi g 2. Підбиття підсумків уроку. : Which ac ivi ies have we do e oday? Was i difficul for you o read he ex abou he UK? Wha have you o do o improve your skills i readi g a d u ders a di g he ex ? УРОК 2 Підтема: Економічний розвиток Великобританії. Мета: Активізувати ЛО теми в мові учнів. Підготувати учнів до самостійного складання інтерв’ю на основі змісту прочитаного тексту.
Обладнання: підручник, карта Великобританії, &quo ;Jigsaw Se e ces&quo ; (HO1), &quo ;Ma ch he Pairs&quo ; (H02), &quo ; rue or False&quo ; (H03). ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Aim 1. Повідомлення теми та мети уроку. Т: oday we are goi g o alk abou he eco omical developme of Grea Bri ai . By he e d of he lesso you should be able: • o read a d u ders a d he gis a d de ails of he ex ; • o co duc a dialogue wi h a o her perso aki g a i erview. Warm-up 2. Уведення в іншомовну атмосферу. (HO1): Game &quo ;Jigsaw se e ces&quo ;. Give a se of jigsaw se e ces o each pair or group of four s ude s. Ask s ude s o make up 3 se e ces, read a d ra sla e hem af er ha . Which group will be he firs o e o make up he se e ces. Jigsaw se e ces: ( he cards are mixed) Grea Bri ai i he world o e of he leadi g cou ries is famous Grea Bri ai for i s woole i dus ry has go a highly developed i dus ry Grea Bri ai II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Vocabulary 1. Активізація ЛО теми &quo ; he i dus ry of Grea Bri ai a d or her Irela d&quo ;. Prac ice 1) Revisi g vocabulary. Повторення ЛО. Read he words, word-combi a io s wi h he ra sla io . Виконання впр. 16a (стор. ЗО). 2) Ma chi g. Знайти пару. (Н02): Ma ch he pairs. 1. mi eral resources а) ipar 2. isla d b) hajуйpн ő ipar 3. agricul ural c) ismer (valamiről) 4. i dus ry d) бsvб yi ki csek 5. famous for е) gyapjъ 6. o be rich i f) szige 7. woole g) mezőgazdasбgi 8. a ship-buildi g i dus ry h) gazdag (valamibe ) 9. leadi g і) veze ő Key: Id; 2f; 3g; 4a; 5c; 6h; 7e; 8b; 9i. 3) Prac isi g vocabulary. Fi ish he se e ces. Закінчити речення. : Grea Bri ai is famous for. Grea Bri ai is o e of he leadi g cou ries i . Some par s of Grea Bri ai are. 4) Wri i g. Ask differe ki ds of ques io s o he followi g se e ce. Поставити запитання до речення. Т: Grea Bri ai has go a highly developed i dus ry. Readi g 2. Пред'явлення тексту для читання &quo ; he U i ed Ki gdom of Grea Bri ai a d or her Irela d&quo ;, впр. 15 (стор ЗО). 1) Pre-Readi g Ac ivi ies. Етап підготовки до читання тексту. Problem solvi g. Т: Wha do you hi k? — Is he UK o e of he mos developed cou ries i he world? — Which oppo u i y has i go for i ? 2) While-Readi g Ac ivi ies. Етап читання тексту та виконання вправ під час читання. Read he ex a d fi d ou if he fac s are rue or false. (HO 3): rue or False. rue False 1. Wha is Grea Bri ai rich i ? 2. Wha goods does he Bri ish i dus ry produce? 3. Which ci ies are he ce res of i dus ries of Grea Bri ai ? 4. Is or her Irela d a agricul ural regio ? 5. Wha ki d of i dus ry has or her Irela d go ? 6. Where are i dus ries ce ered i or her Irela d? 3) Pos -Readi g Ac ivi ies. Контроль розуміння тексту та виконання післятекстових комунікативних вправ. а) Т: A swer he ques io s o he blackboard. Wha is Grea Bri ai rich i ? Wha goods does he Bri ish i dus ry produce? Which ci ies are he ce ers of i dus ries of Grea Bri ai ? Is or her Irela d a agricul ural regio ? Wha ki d of i dus ry has or her Irela d go ? Where are i dus ries ce ered i or her Irela d? б) : Pre e d o be a repor er wi h he Ukrai ia ewspaper &quo ; ews from Ukrai e&quo ;.
Серед інших Понсонбі виявляє фабрикації «фабрики трупів», «бельгійське дитя без рук», які схожі на пропагандистські світлини про нацистські жорстокості часу Другої світової війни. Ф.Віл пише у своїй книзі, що брусок мила, наче б то зробленого з людського жиру, нагадував спробу англійців тридцять років до того звинуватити німців у такому злочині. Але англійці вибачились за ту стару фальшивку, а ось фальшивки останньої війни до цього часу використовуються, щоб здирати гроші з німецької нації. Іншою відомою фальшивкою були абажури з людської шкіри. Експертна комісія потім показала, що це була козляча шкіра. Навіть Манвелл і Франкль вимушені були визнати, що ці абажури, представлені як «речові докази» на Бухенвальдському процесі, «пізніше виявились під сумнівом». Письмові свідчення на тему цих абажурів дав якийсь жид Андреас Пфаффенбергер. Генерал Люціус Клей визнав, що багато письмових свідчень після розслідування виявились вигадкою. (Совєти представили декілька сотень «письмових свідчень» від людей, які мешкають біля Катині, і всі стверджували, що польських офіцерів розстріляли німці.) Чудовим, дослідженням за сфабрикованими світлинами з теми міфа про «шість мільйонів» є книга німецького професора Удо Веленді: «Bild Dokumente fur die Geschichtsschreibung?» («Світлинні документи для написания історії?»), яка вийшла у 1973 р. і багато разів з того часу перевидавалась, зокрема англійською мовою. 3 чисельних прикладів, розібраних там, ми приведемо лише один
1. Лекции по Методике математики в начальных классах (4-5 семестры)
2. Автоматизированное рабочее место дежурного штаба ГО Западного административного округа г.Москвы
3. ГО Правила поведения и действия населения при производственных авариях и стихийных бедствиях
4. План ГО объекта N135: Механический завод
9. Climate and Weather in Great Britain (Климат и погода в Великобритании)
10. Историчекое, экономико-географическое положение Великобритании
11. Эволюция английского парламентаризма в 19-м - начале 20-го века
12. Правовая система Великобритании
13. Характеристика налоговой системы Великобритании
14. Основы конституционного строя Великобритании
16. The School Education in Great Britain (Школьное образование в Великобритании)
18. Основные праздники Великобритании и США
19. Рубенс и фламандская живопись 17-го века
20. Франсиско Гойя "Семья короля Карла IV"
21. Жизнь и творчество Франсиско Гойи
25. История рок музыки в Великобритании
27. Общие черты развития России и Запада в начале ХХ-го века
28. Великобритания в послевоенный период /1945-1960 гг./
29. Россия на окраине Европы. Исторический анализ событий и времен начала 20-го века
30. Intel Pentium 4 3,06 ГГц с поддержкой технологии Hyper-Threading
31. Процессор для ограниченного набора команд /1 (4)
32. Процессор для ограниченного набора команд /3 (4)
33. Процессор для ограниченного набора команд /часть 4 (7)
34. Разработка программы на языке LISP для построения кривых Серпинского i-го порядка
35. Учебник по PHP 4
36. Компьютерной программе Visio v.4.0
42. "Уравнения математической физики", читаемым авторов на факультете "Прикладная математика" в МАИ
43. Философские проблемы математики
44. Выдающиеся личности в математике
45. Шпаргалки по математике (логарифмы, тригонометрия) (Шпаргалка)
46. Математика
47. Опыт использования ЭВМ на уроках математики
48. Великий математик России Николай Иванович Лобачевский
50. Шпаргалки по математическому анализу для 1-го семестра в МАИ
51. Шпаргалки по высшей математике
53. Экзамен по математике для поступления в Бауманскую школу
59. Шпаргалка по высшей математике
60. Устный счет как средство повышения интереса к уроку математики
61. Известные математики (Софья Васильевна Ковалвская)
62. Изучение функций в школьном курсе математики VII-VIII классов
64. Роль математики в современном естествознании
65. Ампутация ушной раковины у собак 2- 4 месячного возраста, Amputatio auriculue
67. Развитие продуктивного мышления на уроках математики
69. Развитие самостоятельности школьников при обучении математики
73. Реализация эвристического обучения учащихся на уроках математики
74. Геометрический материал на уроках математики (наглядность)
75. Готовность детей к обучению в школе 8-го вида (для детей с нарушениями интеллектуального развития)
76. Дидактическая игра как средство развития познавательного интереса учащихся на уроках математики
77. Конфликт между ИРА и правительством Великобритании
78. Великобритания во внешней политике Монголии: особенности сотрудничества и перспективы развития
79. Разработка и изготовление декоративной резной вазы с подставкой (1) (4))
80. Разработка и изготовление декоративной резной вазы с подставкой (3) (4))
81. Проект ТЭЦ на 4 турбиы К-800
82. Получение тонкопленочных электретов на основе фторопласта - 4 и изготовление приборов на их основе
83. Шпаргалка по физике для студентов 1-го курса (по билетам)
85. Система философии математики Аристотеля
89. Коммерческие банки Великобритании
91. Билеты по менеджменту за 1 семестр 2-го курса (2003г.)
92. Финансовая отчетность и ее анализ на примере ЗАО «…» (4 курс)
93. Лабораторная работа по экономике N1. ЛЭТИ 4 курс
96. Работа парламента в Великобритании
97. Местное самоуправление в Великобритании